IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Fanclubit
Perustettu
27.4.2012
Tilastot
Käyntejä: 166
Koko
4 jäsentä
Tyttöjä: 4
Keski-ikä
18,8 vuotta
Otos: 3 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 18,8 vuotta
Ylläpitäjä
Verä

Jäsenet (4)

XokoruYona-Verä

Kuvaus

Birth Name: Kim Him Chan
Stage Name: Himchan
Bunny: Pink
Nickname: Instrument Ulzzang
Position: Sub-Vocalist, Rapper, Face of The Group
Birth Date: April 19, 1990
Height: 180 cm
Weight: 69 kg

b_a_p___himchan_crash_by_iminromance-d5cyukj.jpg

Uusimmat blogimerkinnät

  • .. luonut Verä 27.04.2012 01:26

    Oon vaan niin rakastunu ♥

Etkö vielä ole jäsen?

Liity ilmaiseksi

Rekisteröityneenä käyttäjänä voisit

Lukea ja kirjoittaa kommentteja, kirjoittaa blogia ja keskustella muiden käyttäjien kanssa lukuisissa yhteisöissä.