jumalauta sitte pidätte musta huolta! : DD en meinaan halua kuulla, että mitä sitä sitte taas ollahan kännissä tehty : D en ainakaa halua soittaa exille ja itkee niille ku on juonu liikaa ja on paha olla : DDD ja sitte mä en saa sammua johonki ojan pohjaan : DD
Mun pää on tosiaa iha hiuka vaa kipee ku tossa tänää maria vähä ajeli ja sitte se laitto kaasu pohjaa ja heittelinn iha ilosesti jalkojani ees taas ja sitte HUPS vedinki takapuolivoltin suoraan niskapää edellä..On meinaa vähä kipeenä.
PS. NINJAUS ALKAA KOHTA JA SITTE MENNÄÄ JA KOVAA !!
jos yks herää sitimarketin ovien edestä, yks palloilee kuuden aikaa aamulla yksin keskustassa ja ettii taksia ja yrittää soitella sammuneille kavereilleen ja yhel on niin hakattu olo, ettei ees tiiä onko joku hakannu ja yks on niin päissää, ettei tiedä kenen kanssa on liikenteessä ja palloilee yksin aivan jossain muualla missä pitäis ja yks jammailee täysii Kaija Koota baarissa ni eiks sillon kaikki oo menny ihan putkeen?