IRC-Galleria

Tiedot

Luokittelu
Televisio ja elokuvat
Perustettu
4.1.2005
Tilastot
Käyntejä: 5598 (1.7.2008 alkaen)
Koko
1849 jäsentä
Tyttöjä: 560 (31 %)
Poikia: 1289 (69 %)
Sijoitus koon mukaan: 203
Keski-ikä
35,6 vuotta
Otos: 1385 jäsentä
Tyttöjen keski-ikä: 36,3 vuotta
Poikien keski-ikä: 35,2 vuotta

Jäsenet (1849)

^RiXu^slayer123321koejasenjertsu`rodman---NiKo---^a^NilkkikMine||Jonnaaa_MiZe|pena_87juuuuz0w-allupatt^^ZimBa^^
« Uudemmat - Vanhemmat »

sumeeeMy Favorite WebsitesLuonut: sumeeeMaanantai 12.04.2010 18:10

Add ".com" at the End of every website name like "episodesworld for open this website in your browser write "episodesworld.com"
* Download Movies : movieadobo
* Watch Movies Online : pzack
* Download Tv Series : search-episodes
* Download Tv Shows : episodesworld
* Download 24 Episodes : 24.episodesworld
* Download American Dad Episodes : american-dad.episodesworld
* Download Avatar: The Last Airbender Episodes : avatar.episodesworld
* Download Beyblade Episodes : beyblade.episodesworld
* Download Bleach Episodes : bleach.episodesworld
* Download Buffy the Vampire Slayer Episodes : buffythevampireslayer.episodesworld
* Download Charmed Episodes : charmed.episodesworld
* Download Cowboy Bebop Episodes : cowboy-bebop.episodesworld
* Download Criminal Minds Episodes : criminal-minds.episodesworld
* Download CSI Episodes : csi.episodesworld
* Download CSI Miami Episodes : csi-miami.episodesworld
* Download Degrassi Episodes : degrassi.episodesworld
* Download Desperate Housewives Episodes : desperate-housewives.episodesworld
* Download Dexter Episodes : dexter.episodesworld
* Download Doctor Who Episodes : doctor-who.episodesworld
* Download Dragonball Z Episodes : dragonball-z.episodesworld
* Download Entourage Episodes : entourage.episodesworld
* Download Everwood Episodes : everwood.episodesworld
* Download Family Guy Episodes : familyguy.episodesworld
* Download Friends Episodes : friends.episodesworld
* Download Fullmetal alchemist Episodes : fullmetal-alchemist.episodesworld
* Download Futurama Episodes : futurama.episodesworld
* Download Gilmore Girls Episodes : gilmore-girls.episodesworld
* Download Gossip Girl Episodes : gossip-girl.episodesworld
* Download Grey's Anatomy Episodes : greys-anatomy.episodesworld
* Download Gundam Seed Episodes : gundam-seed.episodesworld
* Download Hannah Montana Episodes : hannah-montana.episodesworld
* Download Heroes Episodes : heroes.episodesworld
* Download House MD Episodes : house.episodesworld
* Download How I Met Your Mother Episodes : howimetyourmother.episodesworld
* Download Inuyasha Episodes : inuyasha.episodesworld
* Download King of the Hill Episodes : kingofthehill.episodesworld
* Download Lost Episodes : lost.episodesworld
* Download Monk Episodes : monk.episodesworld
* Download MythBusters Episodes : mythbusters.episodesworld
* Download Naruto Episodes : naruto.episodesworld
* Download NCIS Episodes : ncis.episodesworld
* Download One Piece Episodes : one-piece.episodesworld
* Download One Tree Hill Episodes : one-tree-hill.episodesworld
* Download Pokemon Episodes : pokemon.episodesworld
* Download Prison Break Episodes : prison-break.episodesworld
* Download Psych Episodes : psych.episodesworld
* Download Scrubs Episodes : scrubs.episodesworld
* Download Seinfeld Episodes : seinfeld.episodesworld
* Download Sex and the City Episodes : sexandthecity.episodesworld
* Download Smallville Episodes : smallville.episodesworld
* Download South Park Episodes : south-park.episodesworld
* Download SpongeBob SquarePants Episodes : spongebob-squarepants.episodesworld
* Download Star Wars: The Clone Wars Episodes : star-wars.episodesworld
* Download Stargate SG-1 Episodes : stargate.episodesworld
* Download Supernatural Episodes : supernatural.episodesworld
* Download The Amazing Race Episodes : theamazingrace.episodesworld
* Download The L Word Episodes : the-l-word.episodesworld
* Download The OC Episodes : the-oc.episodesworld
* Download The Office Episodes : the-office.episodesworld
* Download The Simpsons Episodes : simpsons.episodesworld
* Download The Unit Episodes : the-unit.episodesworld
* Download The X-Files Episodes : the-x-files.episodesworld
* Download Weeds Episodes : weeds.episodesworld
* Download WWE Episodes : wwe.episodesworld

I0na[Ei aihetta]Luonut: I0naTiistai 25.08.2009 00:19

24 <3

märrMaanantaina!Luonut: märrLauantai 22.08.2009 17:54

I0na[Ei aihetta]Luonut: I0naSunnuntai 02.08.2009 02:38

24. elokuuta
rakkautta teeveessä!
<3

anniinainenOre wa Jacky BauarLuonut: anniinainenSunnuntai 10.05.2009 05:07

ainokkiTony Almeida is back.Luonut: ainokkiPerjantai 13.03.2009 01:52

<sydän> Kyllä oli onnea, että en lukenut yhtään spoileria 24 season 7:stä. Vaikka niitä merkkejä olikin, että ehkei Tony olekkaan kuollut nii oli ihana ylläri, että se on elossa ja mukana taas. <sydän> Itsenihän olen aina lukenut enemmin Tony faniksi, kuin Jack Bauer faniksi. Muah. Nyt haluisin vaan kattoa seuraavat 12 jaksoa samantien putkeen. :s

Mivelyn>8)Luonut: MivelynTorstai 29.01.2009 21:12

Nyt oon kattonu 24 tokaa tuotantokautta jo yli puoleen väliin x)
Huomenna saan pölliä niitä Jannelta lisää >8)))))))

Mivelynlaiskuuden huippu ;pLuonut: MivelynMaanantai 26.01.2009 18:54

Oon ollu ihan mahdottoman laiska tänään :DD
Oikeesti,
aloin aamusta kattomaan 24'sen ekaa tuotantokautta
ja katoin puolet jaksoista eli siis 12 ::DDD

Joskus tunti sit vasta lopetin,
kun oli pakko lähtee Ferron kans lenkille x)

Onnex otin jo tokankin tuotantokauden ittelleni
niin voin kattoo sen heti perään >8D
Ja onnex Jannella on ne kaikki boxit mitä tähän mennessä
on ilmestyny >8DD

Nessi ja Ferro on ollu tänään ihan hupsuja ♥^^
Välillä myös ärsyttävän hupsuja ;p
Ne on tottunu toisiinsa jo niin et ne leikkii keskenään
ja voin sanoo et se ei oo kovin hiljasta ja rauhallista se leikki -.-

Ja nyt Nessi nuokkuu taas mun olkapäällä :roll: ♥

[modo]24 Redemption <3 Luonut: [modo]Keskiviikko 26.11.2008 21:01

« Uudemmat - Vanhemmat »